W SKŁAD GRUPY FINGROW WCHODZI FUNDUSZ INWESTYCYJNY

biznes inwestycje

FINGROW MEDIA należy do grupy FINGROW CONSULTING GROUP SA

FAQ

Co moja firma zyska na współpracy z Fingrow Media?

 

Dzięki współpracy z ekspertami Fingrow Media Twoja firma odniesie korzyści wizerunkowe, finansowe oraz organizacyjne. Specjaliści Fingrow Media pomogą opracować i wdrożyć skuteczne kampanie marketingowe, a przy tym zapewnią fachowe wsparcie na każdym etapie rebrandingu czy prowadzonej kampanii marketingowej/reklamowej. Usługa kompleksowego rebrandingu wprowadzi zupełnie nową jakość do Twojego przedsiębiorstwa, czyniąc je atrakcyjnym w oczach klientów i zwiększając konkurencyjność.

 

Czym jest rebranding?

 

Rebranding polega na całościowej, gruntownej transformacji wszystkich elementów marki. Transformacja obejmuje zarówno oferowane produkty, jak i usługi, a także jakość świadczonej obsługi oraz identyfikację wizualną marki (logotyp). W ramach rebrandingu opracowywana jest nowa strategia marki, co odbywa się w oparciu o badania rynkowe oraz konsumenckie. Proces ten zwyczajowo zajmuje od kilku do kilkunastu miesięcy.

 

Czy moja firma potrzebuje reklamy?

 

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak mrugnięcie okiem do dziewczyny w ciemnym pokoju. Nikt, prócz Ciebie, nie wie, że to zrobiłeś” – to hasło jest kwintesencją konieczności reklamowania się w biznesie. Reklamy potrzebuje każdy, zarówno mikroprzedsiębiorca, jak i międzynarodowa korporacja. To sposób nie tylko na utrzymanie się na rynku, ale również na dotrzymanie kroku konkurencji (a nawet jej wyprzedzenie) oraz zachowanie płynności finansowej.

 

W jaki sposób tworzycie strategie marketingowe?

 

Eksperci Fingrow Media układają strategie marketingowe w oparciu o zdobyte doświadczenie, wiedzę, badania konsumenckie i rynkowe. Nasze kampanie oraz strategie są zindywidualizowane, co oznacza, że dla każdego klienta zawsze tworzymy je od podstaw, w zależności od celu, jaki został wyznaczony.